Mayıs 27, 2024

TechnoJournal

Teknoloji Günlüğünüz

Epic Games Store, 19-26 Ekim’de İki Oyunu Ücretsiz Veriyor!

2 min read
Epic Games Ücretsiz Oyunları

Epic Games Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla popülerliğini artırmaya devam ediyor. Her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilen oyuncular, bu hafta da iki heyecan verici oyunu kaçırmak istemeyecekler.

19-26 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store’da ücretsiz olacak oyunlar şunlar:

Eternal Threads
Eternal Threads
  • Eternal Threads: 2021 yılında çıkan bir bulmaca-macera oyunu. Oyunda, 2018 yılında gerçekleşen bir yangında ölen dört kişinin hayatını kurtarmak için zamanda geriye yolculuk yapıyorsunuz. Her karakterin hayatının farklı bir noktasına odaklanan 12 bölümden oluşan oyun, heyecanı ve akıl oyunlarını bir arada sunuyor. Oyunun piyasa değeri ise 129 TL.
The Evil Within
The Evil Within
  • The Evil Within: 2014 yılında çıkan bir psikolojik korku oyunu. Oyun, Sebastian Castellanos adında bir dedektifi takip ediyor. Castellanos, bir seri cinayet soruşturması sırasında bir akıl hastanesine çağrılır. Hastaneye vardığında, hastanenin korkunç bir sırrı keşfeder: Yeraltı labirentlerinde yaşayan, dehşet verici yaratıklar tarafından musallat edilen bir dünya. Oyun, Resident Evil ve Silent Hill gibi klasik korku oyunlarından ilham alıyor. Oyuncular, Castellanos’un kontrolünü ele geçiriyor ve onu hastanenin karanlık ve tehlikeli koridorlarında yönlendiriyor. Oyuncular, yaratıklardan kaçmak, bulmacaları çözmek ve hayatta kalmak için silahlar ve diğer eşyaları kullanmalıdır. Oyunun piyasa değeri ise 179 TL.

İlginizi Çekebilir: Call Of Duty Serisi Oyunlarına %1000 Zam!


Bu iki oyun, 19 Ekim Perşembe akşamı saat 18 itibariyle bedava erişime açılacak. 7 gün boyunca bu özellik devam edecek ve 26 Ekim Perşembe akşamı yine saat 18 itibariyle sona erecek. Oyuncuların kütüphanelerine herhangi bir bedel ödemeksizin ekleyebilecekleri bu oyunları kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

Epic Games Store’un ücretsiz oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright TechnoJournal © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.