Mayıs 27, 2024

TechnoJournal

Teknoloji Günlüğünüz

TinyAI: Yapay Zekanızın Cevaplarını Özelleştirin!

1 min read
TinyAI

TinyAI

TinyAI ile kendi kişisel yapay zekanızı oluşturabileceğinizden bahsetmiştik. O yazıyı da okumak için buraya tıklayabilirsiniz! Şimdi ise TinyAI ‘ın özelliklerini detaylıca keşfetme zamanı!

TinyAI
TinyAI

TinyAI yapay zekanızı özelleştirip , geliştirmek için çeşitli özellikler sunuyor. Bunlardan birisi de yapay zekanızın cevaplarını değiştirebilmek.

Yapay Zeka İle Daha İyi Etkileşim İçin Cevapları Özelleştirin

Yapay zekanızın çeşitli durumlar veya promptlarda özel cevaplar vermesini isteyebilirsiniz. İşte onun için bu özelliği kullanabilirsiniz!

TinyAI Mesaj Özelleştirme

Bunun en güzel örneği ; websitenize ekleyeceğiniz yardım chatbot’u için cevapları özelleştirmek olabilir. Mesela müşterilerin sorabilecekleri soruları sorup yapay zekanızı bu sorulara göre özelleştirebilirsiniz. Aslında TinyAI’ı normal chatbot’lardan ayıran en önemli özelliklerden birisi de bu zaten. Yine bir müşteriye hizmet edecek chatbot örneğinden gidersek; müşterinin sorularına göre sanki gerçekten bir insan varmış gibi cevap vermesi müşteri memnuniyeti için çok önemli.

Bu örneklerin sınırları yok tabii dediğim gibi bütün cevapları tek tek değiştirip yapay zekanıza bir kişilik kazandırıyorsunuz aslında. Yapay zekanızın cevaplarını özelleştirip kendinize bir arkadaş bile yapabilirsiniz. Bunun bi sınırı yok!

TinyAI’ın özelliklerini denemek için websitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright TechnoJournal © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.