Mayıs 27, 2024

TechnoJournal

Teknoloji Günlüğünüz

Cüceler, Silahlar, Madenler ve Ölüm Seviyorsanız Deep Rock Galactic: Rouge Core Tam Sizlik

2 min read
Ghost Ship Games

Ghost Ship Games

Ghost Ship Games Deep Rock Galactic adlı oyunuyla yakaladığı başarı ile Deep Rock Galactic adını genişletmeye karar vermiş gibi duruyor. Önce Deep Rock Galactic Survivor ile farklı tür oyunlara adım atan Ghost Ship Games şimdi Deep Rock Galactic: Rouge Core ile rougelite türüne de giriş yapacakmış gibi görünüyor.

Peki Deep Rock Galactic Nedir

Dört kişiye kadar oynanabilen maden yapmaya dayalı bu oyunda Deep Rock Galactic adlı firmada çalışan bir cücesiniz. Bir gezegeni sömürmeye, pardon kesinlikle yasal ve etik dışı olmayan bir şekilde maden aramaya çıktığınız bu macerada tek sorununuz maden bulmak veya kaybolmak değil. Eğer böcekleri sevmiyorsanız bu oyunda daha da nefret etmeye hazırlanın. Çünkü siz maden ararken büyük saldırgan böcekler ile de başa çıkacaksınız ve eğer bir iki tanesiyle değil, sürüyle karşılaşacaksınız. Dört farklı cüce sınıfı ile oluşturacağınız takımla işinizi kolaylaştırmak sizin elinizde.

Deep Rock Galactic
Deep Rock Galactic

İlginizi Çekebilir: League of Legends Dünya Şampiyonası Worlds 2023 Başlıyor


Deep Rock Galactic: Rouge Core Ne Vadediyor

Paylaşılan video ile henüz tam olarak ne beklememiz gerektiği hakkında konuşmasak da ufak bir fikir üretebiliriz. Arkadaşlarınızla oynayacağınız neredeyse kesin olan bu oyunda “Expenite” adı verilen bir maden bulunduğunu ancak gezegende bir şeylerin yanlış olduğunu görüyoruz. Bolca ölüp yeniden yeni ekipmanlarla başlayacağımız bir rougelite olacak gibi duruyor.

Elimizdeki bilgilerin kısıtlı olmasına rağmen Deep Rock Galactic’ten daha çok silaha dayalı bir oyun olma ihtimali yüksek. Kesin olan tek bir şey var ki o da diğer cücelerle birlikte düşman avlamak ve maden toplamaktan vazgeçmeyeceğimiz.

Kaynak: ArsTechnica

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright TechnoJournal © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.