Mayıs 27, 2024

TechnoJournal

Teknoloji Günlüğünüz

CounterStrike Twitter Hesabından Gizemli Paylaşım: CS2 Çıkıyor mu?

2 min read
CS2

CounterStrike, resmi twitter hesabından dün akşam saatlerinde gizemli bir paylaşım yaptı. Paylaşımda, “What are you doing next Wednesday?” (Gelecek Çarşamba ne yapıyorsun?) sorusu soruldu. Bu soru, CS2’nin çıkış tarihi ile ilgili bir ipucu mu yoksa sadece bir şaka mı, merak konusu oldu.

CounterStrike twitter hesabının paylaşımı, kısa sürede binlerce beğeni, retweet ve yorum aldı. Paylaşımı gören CS hayranları, CS2’nin çıkış tarihinin 29 Eylül 2023 olabileceğini düşündü. Bazıları ise paylaşımın sadece bir trol olduğunu veya başka bir etkinlikle ilgili olduğunu söyledi.

CounterStrike twitter hesabı, paylaşımın ardından herhangi bir açıklama yapmadı. Bu da CS2 ile ilgili beklentileri artırdı. CS2, Valve tarafından geliştirilen ve Counter-Strike serisinin devamı olan bir FPS oyunu. CS2, 20 Eylül 2023’te duyurulmuş ve yaz aylarında çıkacağı söylenmişti. Ancak Valve, henüz net bir çıkış tarihi vermedi.

CS2

Geçtiğimiz haftalarda CS2 Sınırlı Testi başlamış, bazı oyunculara davetiyeler gönderilmişti. Ama halen daha CS2 herkese açık durumda değil.

CS2, CS:GO’nun yerini alacak bir oyun olarak görülüyor. CS2, CS:GO’ya göre daha gelişmiş grafikler, fizikler, sesler ve oyun mekanikleri sunuyor.

CS2’nin çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Ancak CounterStrike twitter hesabının paylaşımı, CS2’nin yakında çıkabileceğine dair bir umut veriyor. CS2 hayranları, gelecek Çarşamba gününü heyecanla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright TechnoJournal © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.