Mayıs 27, 2024

TechnoJournal

Teknoloji Günlüğünüz

Apple Öğrenci İndirimi Nedir? Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Kullanılır?

1 min read
Apple Öğrenci İndirimi

Apple Öğrenci İndirimi

Apple öğrenci indirimi, Apple’ın eğitim amaçlı Mac ve iPad ürünlerini satın almak isteyen üniversite öğrencileri, öğrencilerin ebeveynleri ve öğretmenlere sunduğu bir fırsattır. Apple öğrenci indirimi ile Mac ve iPad modellerinde eğitime özel fiyatlarla tasarruf edebilir, ayrıca AirPods, Apple Pencil ve diğer aksesuarlara da sahip olabilirsiniz. Türkiye’de Apple öğrenci indirimi nasıl kullanılır? İşte adım adım rehberimiz:

Apple MacBook , iPad
Apple MacBook , iPad
  1. Apple Eğitim Mağazası web sitesine gidin. Bu, Apple’ın öğrenci indirimlerini sunduğu web sitesidir. Buradan ulaşabilirsiniz.
  2. Satın almak istediğiniz ürünü seçin. Ürünün satın alabileceğiniz yapılandırmaları seçebileceğiniz bir sayfaya götürüleceksiniz. Mac veya iPad modellerini karşılaştırmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  3. Öğrenci durumunuzu doğrulayın. Satın almaya devam etmeden önce öğrenci durumunuzu doğrulamanız istenebilir. Bunun için UNiDAYS adlı bir hizmet kullanılır. UNiDAYS, e-posta adresiniz veya okul kimliğiniz ile kayıt olabileceğiniz bir platformdur. UNiDAYS ile kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  4. Satın almayı tamamlayın. Öğrenci durumunuzu doğruladıktan sonra, seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve ödeme işlemini tamamlayın. Ödeme sırasında kredi kartınızla 3 aya kadar taksit yapabilir veya ödül puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright TechnoJournal © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.